План- конспект уроку 2 клас
Тема:
«Моя сім’я»
Мета: Практична
мета:
повторення лексичного та граматичного
матеріалу.
Числівники. Введення нових лексичних
одиниць за темою.
Розвиваюча мета
Розвиток навичок читання, письма та
монологічного мовлення.
Освітня мета:
сприяти розширенню кругозору учнів.
Виховна мета:
Виховання в учнів інтересу до вивчення
англійської мови.
Повторити лексику розділу,
створюючи зоровий образ лексичної
одиниці;
Практикувати у
діалогічному та монологічному мовленні;
Формувати навички
письма;
Розвивати навички
фонематичного слуху використовуючи "інтонаційну колиску";
Розширювати можливості
пам`яті за рахунок концентративної
психорелаксії;
Формувати ціннісне
ставлення до членів своєї сім`ї, родини.
Хід уроку:
1.
Підготовка до сприйняття іншомовного
мовлення
Good
morning, children! Nice to see you!
2.
Мовленнєва зарядка
Good morning…
Good morning father…
Where do you live
3.
Фонетична зарядка (робота з картками)
[ʌ] mother, brother, son,
cousin, uncle, number,
London
This is Pete. He has got a sister. Her name is Kate. She is nine. Pete
and Kate are at class. There is a desk. There are 2 bags. There is a book, a
pen, a pencil and a rubber on the desk.
4.
Перевірка домашнього завдання (моє
родинне дерево)
5.1
Повторення вживання конструкції there are/ there is. (письмово)
I _____ a
doll.
Tim _____ a dog.
Sam _____ a
bike.
I _____ a
cat.
Kate
_____ a sister
Фізкультхвилинка
5.2
Складіть стверджувальні речення. (Усно на картках)
1. a doll,
have got, I
2. has got, Tim, a cat
3. Sam,
a kitten, has got
4. have got,
I, a sister
5. a
frog, has got, Ann
6.
повторення числівників (з картками + -)
учень називає наступне або попереднє число.
7.
заповнити пропущені колонки cловами
grandfather, sister, mother,
grandmother, son, uncle.
|
grandparents
|
|
father
|
parents
|
|
|
children
|
daughter
|
brother
|
------------------------------
|
|
|
-----------------------------
|
Aunt
|
8.
введення
нових лексичних одиниць з теми «Професії»
student, farmer, driver, seller, waiter, builder, doctor, secretary,
businessman.
Робота з підручником.
9. Підсумок уроку. Lets combine! Хто твоя
мати скільки їй років. Хто вона за професією.
Комментариев нет:
Отправить комментарий